Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Jeździk PUKYlino różowy
  • Jeździk PUKYlino różowy
Jeździk PUKYlino różowy

Jeździk PUKYlino różowy

Kod producenta: PUKY3015
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
249,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Jeździk PUKYlino różowy

Jeździk PUKYlino różowy

 

Różowy jeździk Pukylino firmy PUKY to idealny początek rowerowej przygody dzieci, które właśnie nauczyły się chodzić. Pojazd pozwala na zdobywanie pierwszych doświadczeń we wsiadaniu i zsiadaniu, odpychaniu i kierowaniu. Ćwiczy koordynacje ruchową i zdolności motoryczne. Stanowi doskonały wstęp do rowerków biegowych.

Najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów - produkt w całości wyprodukowany w Niemczech. Polecany dla maluchów o wzroście minimum 75 cm.

Jeździk posiada cichobieżne koła o średnicy 15 cm i szerokości 4 cm, wykonane z tworzywa sztucznego, które nie rysują podłogi. Czynią pojazd bezobsługowym, a rodzic nie musi się już martwić czy opony są odpowiednio napompowane.

Harmonijkowe zakończenia uchwytów kierownicy
zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączki. Chronią również ściany i przedmioty przed zniszczeniem gdy rowerek jest używany np. w domu.

Pojazd posiada ergonomiczne duże siedzenie na wysokości 22 cm oraz ograniczony skręt kierownicy do 30 stopni, co czyni go bardzo bezpiecznym i stabilnym.
Produkt niezwykle trwały może służyć młodszym braciszkom lub siostrzyczkom.

Producent jeździków udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu. Szczegóły udzielenia gwarancji
.
Producent:
PUKY
Kod producenta:
3015
Wiek:
1+
Wielkość kół:
6 cala
Wymiary:
51x26 cm
Wysokość siodełka:
22 cm
Kolor:
różowy
Wysokość kierownicy:
37 cm
Opony:
tworzywo sztuczne
Waga:
2,8 kg
Maksymalne obciążenie:
20 kg