Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Jeździk PUKYlino czerwony
  • Jeździk PUKYlino czerwony
Jeździk PUKYlino czerwony

Jeździk PUKYlino czerwony

Kod producenta: PUKY3019
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
249,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Jeździk PUKYlino czerwony

Jeździk PUKYlino czerwony

 

W ofercie PUKY pojawił się czerwony jeździk Pukylino 3019 w nowej odsłonie kolorystycznej. PUKYlino to idealny jeździk na początek rowerowej przygody dzieci, które właśnie nauczyły się chodzić. Pojazd pozwala na zdobywanie pierwszych doświadczeń we wsiadaniu i zsiadaniu, odpychaniu i kierowaniu. Ćwiczy koordynacje ruchową i zdolności motoryczne. Stanowi doskonały wstęp do rowerków biegowych.

Najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów - produkt w całości wyprodukowany w Niemczech. Pukylino jest polecane dla maluchów o wzroście minimum 75 cm lub których długość nóżki do kroku wynosi od 24 do 34 cm. Jeździk może być używany przy maksymalnym obciążeniu 20 kg.

Jeździk posiada cichobieżne koła o średnicy 15 cm i szerokości 4 cm, wykonane z tworzywa sztucznego, które nie rysują podłogi. Czynią pojazd bezobsługowym, a rodzic nie musi się już martwić czy opony są odpowiednio napompowane.

Harmonijkowe zakończenia uchwytów kierownicy zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączki. Chronią również ściany i przedmioty przed zniszczeniem gdy rowerek jest używany np. w domu.

Pojazd posiada ergonomiczne duże siedzenie na wysokości 22 cm oraz ograniczony skręt kierownicy do 30 stopni, co czyni go bardzo bezpiecznym i stabilnym.

Produkt niezwykle trwały może służyć młodszym braciszkom lub siostrzyczkom. Producent jeździków udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu. Szczegóły udzielenia gwarancji.
Producent:
PUKY
Kod producenta:
3019
Wiek:
1+
Wielkość kół:
6 cala
Wymiary:
51x26 cm
Wysokość siodełka:
22 cm
Kolor:
czerwony
Wysokość kierownicy:
37 cm
Opony:
tworzywo sztuczne
Waga:
2,8 kg
Maksymalne obciążenie:
20 kg