Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108
 • Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108
 • Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108
Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108 Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108
Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108

Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108

Kod producenta: BR02108
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(27.09.2022)
124,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108

Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką Bruder 02108

 

Traktor John Deere 5115M z przyczepą wywrotką od firmy Bruder na pewno spodoba się każdemu miłośnikowi ciągników. Ciągnik został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym modelem. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zastosowaniu wyrazistej kolorystyki. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

Zestaw 02108 składa się z ciągnika John Deere 5115M oraz przyczepy wywrotki. Zabawa w przewóz piasku czy kamieni pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz uczy dokonywania wyborów. To istna frajda dla naszej pociechy, która porwie ją do zabawy.

Ciągnikiem można sterować dodatkową „długą” kierownicą wkładaną przez otwór w dachu. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się z tyłu traktorka. Dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi, dziecko może swobodne skręcać kołami. Terenowy układ zawieszenia zastosowany w maszynie sprawdzi się przy zabawie na nierównym terenie. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół.

Z przodu maszyny zamontowano obciążnik, który po zdjęciu może służyć jako hak do podczepienia innego sprzętu rolniczego lub sprzęgło do holowania maszyny.
Przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Zamontowana została także podnoszona skrzynia ładunkowa, która jest blokowana na ramieniu teleskopowym.

Podczas rozładunku towaru istnieje możliwość zastosowania wywrotu oraz otwarcia trzech burt. Z tyłu przyczepy zamontowano hak, pod który można podpiąć dodatkowe akcesoria. Nie trzeba martwić się o opadanie przyczepy po odczepieniu od traktora. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę.

W zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania kół.

Zestaw jest uniwersalnym sprzętem, możemy pod niego podczepić inne akcesoria oferowane przez firmę Bruder.

Traktor w skrócie:
 • terenowy układ zawieszenia;
 • skręcanie przednich kół za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym zamontowany jest hak;

Przyczepa wywrotka w skrócie:
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • otwierane z trzech stron burty;
 • podnoszona i blokowana skrzynia ładunkowa;
 • wysuwana podpora;
 • hak zamontowany z tyłu przyczepy;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02108
Wiek:
3+
Wymiary:
Przyczepa: 325 x 148 x 108 mm Traktor: 260 x 127 x 160 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
570 x 160 x 180 mm
Marka:
John Deere