Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MB Sprinter UPS z kierowcą i akcesoriami Bruder 02678

MB Sprinter UPS z kierowcą i akcesoriami Bruder 02678

Kod producenta: BR02678
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
184,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MB Sprinter UPS z kierowcą i akcesoriami Bruder 02678

MB Sprinter UPS z kierowcą i akcesoriami Bruder 02678

 

Pojazd dostarczający przesyłki MB Sprinter 02678 zastąpi wycofanego z produkcji Mercedesa (02538), a różni się on przed wszystkim wyglądem wizualnym: nowy przód kabiny, lusterka oraz inne koła i felgi. Brązowej ciężarówki nie może zabraknąć w kolekcji miłośników kurierów i aut spedycyjnych. UPS to jeden z wiodących na świecie dostawców usług wysyłkowych, który polega na autach dostawczych Sprinter. Ten pojazd dominuje na dzisiejszych ulicach miasta i został dodany do gamy pojazdów marki Bruder w skali 1:16. Ze względu na występowanie w zestawie małych elementów, zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zabawa w dostarczanie zamówionych przesyłek do klientów oraz wszelkie związane z tym prace magazynowe sprawią, że mały miłośnik Brudera będzie czuł się jak prawdziwy kurier.

Ręczny wózek paletowy posiada ruchome widły (w górę i dół) i obrotową dźwignię, która połączona jest z kółkiem znajdującym się na spodzie podnośnika. Dzięki możliwości obrotowej dźwigni można skręcać podnośnikiem. Nasza pociecha bez problemu może bezpiecznie ładować oraz rozładować wielkogabarytowe lub ciężkie paczki. By odgrywana scena stała się bardziej realne nie mogło zabraknąć gadżetów niezbędnych do codziennej pracy kuriera: dwóch palet typu EURO oraz 4 przesyłek o różnych rozmiarach. Producent ten wspaniały zestaw dopełnił figurką kierowcy UPS. Model ma ruchome kończyny oraz głowę. Ludzik ubrany jest w typowy uniform w kolorystyce UPS.

Sprinter posiada dwuosiowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Dodatkowo drzwi kabiny otwierają się, by figurkę posadzić na miejscu kierowcy lub pasażera. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. W zależności od wielkości przesyłki kurier może umieścić przesyłki w kabinie na dwa sposoby: przez boczne drzwi lub oba skrzydła tylnych drzwi, które otwierają się bardzo szeroko, bo aż do kąta 270 stopni. Małe przesyłki można wyjąć przez boczne drzwi, aby zaoszczędzić czas. Do przestrzeni ładunkowej kierowca dostanie się za pomocą rozkładanych schodków.

Aby mały miłośnik pojazdów Bruder miał większe możliwości zabawy z przodu ciężarówki umieszczono zdejmowany adapter za pomocą, którego można podczepić wyciągarkę.

Producent zadbał o zabawę naszego dziecka, poprzez montaż w samochodzie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez zbędnego hałasu. Istnieje również możliwość podczepienia dodatkowego osprzętu pod hak znajdujący się z tyłu przyczepy. Jeśli nie masz ochoty podczepiać żadnych zabawek, a hak przeszkadza w zabawie możesz go zdemontować.

Podczas zabawy w kuriera i przewóz ładunków dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do danego zawodu. Transportowane towary nie zostaną uszkodzone, a na magazynie będzie panował większy ład i porządek.

W skrócie:

 • otwierane dwa skrzydła tylnych drzwi;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
 • otwierane boczne drzwi przestrzeni ładunkowej;
 • boczne lusterka;
 • rozkładane schodki do przestrzeni ładunkowej;
 • adapter montażowy do urządzeń przednich;
 • zamontowany hak z tyłu pojazdu do podczepienia przyczepy;
 • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
 • ręczny wózek paletowy z widłami o regulowanej wysokości o obrotowy uchwytem do kierowania;
 • 2 palety typu EURO;
 • 4 pudełka wysyłkowe UPS w różnych rozmiarach;
 • figurka kuriera UPS z ruchomymi kończynami.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02678
Wiek:
3+
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
51 x 19 x 26,5 cm
Marka:
Mercedes