Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Zestaw torów do rozbudowy 11 szt Brio World 33401

Zestaw torów do rozbudowy 11 szt Brio World 33401

Kod producenta: BRIO33401
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
99,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Zestaw torów do rozbudowy 11 szt Brio World 33401

Zestaw torów do rozbudowy 11 szt Brio World 33401

 

Drewniany zestaw torów 33401 pochodzi z serii World od szwajcarskiej marki Brio i poszerza kolekcję torów do rozbudowania. Komplet klocków ma na celu rozbudować kolejkę, aby powstały nowe kombinacje. Elastyczne i świetnie wyprofilowane tory zostały wykonane z drewna bukowego.  Komplet zawiera 11 elementów z których zbudujesz prostą trakcję kolejową.

Dodatkowe elementy pozwolą tworzyć ciekawe trasy dla pociągów i lokomotyw, aby zabawa ulubionymi drewnianymi kolejkami nie miała końca i trwała jak najdłużej, a to wszystko odbywa się dzięki możliwości wydłużenia trasy. Tworzenie drewnianych trakcji kolejowych do pociągów to ciekawa zabawa rozwijająca wyobraźnię, umiejętności manualne oraz pozytywnie wzmacniająca koordynację.

W pudełku znajdują się dwa długie proste tory, jeden średni prosty tor, jeden krótki prosty tor, cztery łuki oraz trzy łączniki. W tym zestawie otrzymasz wszystko co jest potrzebne do zbudowania ciekawej trasy.

Komplet torów do rozbudowy przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia i zachęci najmłodszych konstruktorów do tworzenia nowych trakcji kolejowych.

Co ciekawe wszystkie zestawy firmy Brio są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm.

Marka słynie z produkcji drewnianych kolejek. Producent poszerzył asortyment o liczne akcesoria pasujące do nich nazywając serię Brio World, a są to mianowicie tory, wagony, budynki, a nawet zwierzątka. Każda z pociech może tworzyć nowe trasy dla pociągów, budować nowe konfiguracje rozwijając swoją wyobraźnię i logiczne myślenie. Wszystkie elementy są łatwe do połączenia, więc samo złożenie jest niezwykle proste. Oferowane zabawki Brio rozwijają kreatywne myślenie, umiejętności motoryczne oraz wspierają zmysł dotyku oraz słuchu. Czas spędzony wśród drewnianych zabawek to czysta przyjemność.

W zestawie:

  • 4 x tor prosty;
  • 4 x tory łukowe;
  • 3 x łączniki.
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33401
Wiek:
3+
Ilość elementów:
11
Wymiary opakowania:
29 x 15 x 9 cm