Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Mata do zabawy piankowa Brio World 33994

Mata do zabawy piankowa Brio World 33994

Kod producenta: BRIO33994
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
119,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Mata do zabawy piankowa Brio World 33994

Mata do zabawy piankowa Brio World 33994

 

Brio World Mata do Zabawy Piankowa 33994 to doskonały produkt dla naszych najmłodszych urwisów. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia i świetnie nada się do zabawy w domu, mieszkaniu czy gładkiej powierzchni na zewnątrz w letnie dni.

Kolorowa mata została stworzona z miękkiego i lekkiego materiału piankowego, dzięki czemu maluchy mogą ją przenosić w zupełnie dowolne miejsca. Producent dbając o wygodę oraz komfort podczas zabawy wyprodukował matę piankową, która z pewnością posłuży podczas niejednej zabawy. Mata o większych wymiarach zapewni kreatywną zabawę dla niejednego dziecka.

Mata to doskonałe podłoże do odgrywania przeróżnych scenek z wyposażeniem drewnianych torów oraz kolejek. Kolorowa mata posiada wzór przedstawiający drogę, lądowisko dla helikopterów, parking oraz różnego rodzaju tereny zielone. Widniejący nadruk na wygodnej macie może stać się inspiracją do zbudowania zupełnie nowego przejazdu dla ulubionych kolejek od szwajcarskiej marki Brio.

Mata podłogowa jest łatwa do przechowywania, bo zajmuje bardzo mało miejsca. Po skończonej zabawie można ją zwinąć i związać do ponownego użycia.

Produkt został zapakowany w foliowe opakowanie, aby zabezpieczyć przed kurzem i wszelkim zabrudzeniem, a sama mapa zwinięta w rulon, po rozwinięciu mata posiada wymiar 155 x 120 cm. Mata nie tylko jest ergonomiczna w przechowywaniu, ale również łatwo ją czyścić z wszelkiego rodzaju zabrudzeń jedynie wystarczy wytrzeć wilgotną szmatką, aby można było ponownie korzystać.

Producent:
BRIO
Kod producenta:
33994
Wiek:
3+
Wymiary:
155 x 120 cm
Wymiary opakowania:
31 x 45 x 31 cm